ČeskéBudějoviceDnes.cz
ČeskéBudějoviceDnes.cz » Kalendář akcí » Detail akce

Přidávání akcí do kalendáře bylo dočasně pozastaveno.
Pokud chcete propagovat svoji kulturní akci formou PR článku v našem zpravodajství kontaktujte nás zde.

Večerní prohlídky s Elektrolhotou - zámek Třeboň

Kdy:
Sobota 30.07.2016 od 18:00 hod
Kde:
Zámek, Třeboň
Pořadatel:
Sdílet:

Jihočeský kraj ve spolupráci s kolektivním systémem ELEKTROWIN, který se zabývá zpětným odběrem a recyklací vysloužilých elektrospotřebičů, zvou na noční prohlídky hradu a zámků Jihočeského kraje pod názvem Večerní prohlídky s Elektrolhotou.
Kostýmované představení pro celou rodinu proběhne na zámku Třeboň (30. 7.) Děti, a nejen ony, se mohou zúčastnit připraveného programu, který bude od 18:00 do 22:00 hodin. V něm se formou pohádky dozví vše o recyklaci starého elektra. Pohádku pak doprovází hry, soutěže a veselé písničky tematicky zaměřené na sběr a zpracování starých elektrospotřebičů.

Každý, kdo navštíví ve vybraném termínu tuto památku a přinese s sebou drobný elektrospotřebič, který mu dosloužil, dostane vstupenku na zámek zdarma!
Drobným spotřebičem se rozumí například žehlička, holicí strojek, fén, topinkovač, rychlovarná konvice nebo fritovací hrnec aj. Vysbírané spotřebiče budou vždy po akci předány k ekologické recyklaci, kde dojde k jejich rozebrání a roztřídění na využitelné materiály.

Mapa:

Upozornění: případné změny termínů akce a místa konání si ověřte na stránkách pořadatele !

Další akce v okolí53,222179412842