ČeskéBudějoviceDnes.cz
ČeskéBudějoviceDnes.cz » Kalendář akcí » Detail akce

Přidávání akcí do kalendáře bylo dočasně pozastaveno.
Pokud chcete propagovat svoji kulturní akci formou PR článku v našem zpravodajství kontaktujte nás zde.

Bosch Fresh Festival - České Budějovice

Kdy:
Sobota 06.05.2017 od 10:00 hod až 07.05.2017
Kde:
Výstaviště , České Budějovice
Pořadatel:
Sdílet:

Do Českých Budějovic míří česká kuchařská esa, zážitková gastronomie nebo ochutnávky delikates světové kuchyně. Pravou italskou chuť v rámci kulinářských show a workshopů představí na festivalu tuňákové výrobky Rio Mare. Bosch Fresh Festival 2017 se uskuteční na Výstavišti České Budějovice o víkendu 6. a 7. května. Záštitu nad festivalem převzal ministr zemědělství Marián Jurečka.
Na hlavním podiu ukáží své kulinářské umění kuchařské hvězdy Zdeněk Pohlreich, Marcel Ihnačák, Petr Stupka nebo Ivan Vodochodský.
Během celého festivalu můžou fanoušci dobrého jídla a pití degustovat menu jihočeských restaurací a také hlasovat a vybrat tu nejlepší z nich. Zážitková gastronomie zprostředkuje molekulární catering nebo ochutnávku hmyzích pochutin. Na programu budou i ochutnávky indické, vietnamské, francouzské, americké nebo středomořské kuchyně.

Rio Mare si pro gastronomický svátek připravilo speciální kuchařskou show s kulinářem Petrem Stupkou, který návštěvníkům uvaří dvouchodové menu s tuňákem Rio Mare. Specialista na asijskou kuchyni povede workshop se zaměřením na domácí přípravu sushi. Návštěvníci budou mít možnost v průběhu festivalu sushi pokrmy ochutnat nebo si zasoutěžit o produkty Rio Mare.
Gastronomický festival se koná na Výstavišti České Budějovice. V sobotu 6. května je program pro veřejnost od 10 do 20 hodin, v neděli 7. května pak od 10 do 17 hodin.
Jednodenní vstupenka stojí 100,- Kč.

Mapa:

Upozornění: případné změny termínů akce a místa konání si ověřte na stránkách pořadatele !

Další akce v okolí56,969165802002