ČeskéBudějoviceDnes.cz
ČeskéBudějoviceDnes.cz » Kalendář akcí » Detail akce

Přidávání akcí do kalendáře bylo dočasně pozastaveno.
Pokud chcete propagovat svoji kulturní akci formou PR článku v našem zpravodajství kontaktujte nás zde.

Nasvícení města - Sezimovo Ústí

Kdy:
Pátek 29.11.2019 od 17:00 hod
Kde:
Náměstí Tomáše Bati , Sezimovo Ústí
Sdílet:

Advent se blíží, ulice už dýchají předvánoční náladou. V srdci Sezimova Ústí, na náměstí Tomáše Bati, čeká ozdobený vánoční strom, až se rozzáří jeho světla.
Ta magická chvíle nastane v pátek 29. listopadu v 17 hodin. V ten čas se na náměstí Tomáše Bati objeví nebeská bytost tak jedinečná, že se na ni vyplatí přijet podívat i z daleka a s fotoaparátem v ruce. K vánočnímu stromu totiž přijde třináctimetrový anděl, rozsvítí ho a zároveň se rozzáří světelná výzdoba města. O laskavou přítomnost nepřehlédnutelného anděla se postaralo Divadlo Kvelb.
Poté centrum dění navštíví anděl Petr a požádá děti, aby mu předávaly svá napsaná vánoční přání pro Ježíška. Jakmile je bude mít všechny, odešle listy Nebeskou poštou k vyřízení. Příjemnou náladu podpoří vystoupení hudební skupiny RK Band.
Další částí svátečního večera budou filmové pohádky pro děti. Užijí si je zdarma a v teple blízkého kina Spektrum. Od 18 hodin zde bude malé diváky bavit sedmdesátiminutové pásmo vánočních příběhů s názvem Pohádky pod stromeček.

Mapa:

Upozornění: případné změny termínů akce a místa konání si ověřte na stránkách pořadatele !

Další akce v okolí133,29792022705