ČeskéBudějoviceDnes.cz
ČeskéBudějoviceDnes.cz » Monitor zpráv » Sportovní zprávy z regionu

Sportovní zprávy z regionu | České Budějovice, Jihočeský kraj

Marek Kalousek se na angažmá v Písku těší

30. 7. 2021 | Už v sobotu dopoledne v 10.15 hod. zahájí fotbalisté FC Písek na hřišti Vltavínu Praha nový ročník III. ligy.

Změní se nám život, řekla manželka hrdiny Prskavce. Fandili i jejich "rarášci"

30. 7. 2021 | Od rána byla jako na trní. Tereza Prskavcová prožívala olympijský závod kajakářů snad více než její manžel v lodi. "Ale i na něm jsem viděla, že je nervózní," usmála se manželka českého hrdiny. Mimochodem, když jí zazvonil telefon z Tokia, moc toho neřekla. "Rozbrečelo mě to," přiznala.

Radost kamarádů. S Jirkou jsme si řekli, že to bude náš den, jásal Krpálek

30. 7. 2021 | Další český medailový den na olympijských hrách v Tokiu přinesl znovu i kamarádskou radost. Zatímco střelečtí přátelé Jiří Lipták a David Kostelecký se v trapu museli o medaile podělit, Lukáš Krpálek a Jiří Prskavec dělají každý jiný sport, takže mohli získat dvě zlata. A to se jim v rozmezí zhruba dvou hodin povedlo.

Uspěje Dynamo na Slovácku i potřetí v řadě?

30. 7. 2021 | Do nového ročníku I. ligy vstoupili fotbalisté Dynama před týdnem výhrou s Teplicemi doma 1:0 a rádi by na vybojované vítězství navázali v neděli i na hřišti Slovácka.

Šampion Krpálek: Ze soupeře jsem měl obrovský respekt. Zlato Jirky mě nakoplo

30. 7. 2021 | Judista Lukáš Krpálek porazil ve finále olympijského turnaje ve váze nad 100 kilogramů Gruzínce Gurama Tušišviliho a stal se dvojnásobným šampionem. "Pocity jsou nádherné, jen tak mi to všechno nedojde," řekl Krpálek se zlatou medailí na krku. Unavený po vyčerpávajících bojích si vyžádal k rozhovru v mix zóně židli.

Brandýs slaví Prskavcův triumf: Fantastická jízda. Snad máme i my trochu podíl

30. 7. 2021 | Jedním z epicenter kolektivního fandění se během zlatého tokijského závodu kajakáře Jiřího Prskavce stala loděnice na ostrově mezi Brandýsem a Starou Boleslaví. Právě ve dvojměstí na Labi se před časem závodník USK Praha usadil, místní umělý kanál je tak pro něj druhým tréninkovým centrem po pražské Troji. Předsedou brandýského klubu není nikdo jiný než Jaroslav Volf – dvojnásobný olympijský medailista. ...

Dojatý Krpálek přiveze další zlato. Je to pohádka, rozplýval se český obr

30. 7. 2021 | Judista Lukáš Krpálek v Tokiu ovládl kategorii nad 100 kilogramů a získal svou druhou zlatou medaili. 

Další zlato! Skvělý Prskavec v Tokiu vstoupil do historie a dojatě volal domů

30. 7. 2021 | Zvládl to s bravurou! Český kajakář Jiří Prskavec si v pátečním olympijském finále časem 91.63 vyjel zlatou medaili. Držitel bronzu z předchozích her v Riu tak rozšířil počet medailí pro Českou republiku na pět.

Vrcholem sportovního víkendu na jihu bude boj baseballistů Hluboké o semifinále

30. 7. 2021 | Zajímavou nabídku nabízí nadcházející sportovní víkend na jihu Čech. V sobotu se běží v Českých Budějovicích tradiční Run Tour, ale největší pozornost poutá nedělní boj hlubockých baseballistů o semifinále play off extraligy s Ostravou (13).

Cimrhanzl: Chceme být v nejlepší pětce

30. 7. 2021 | Z fotbalového Junioru Strakonice hlásí útok na postup do divize. Ne hned po této sezoně, ale plán je do tří let. Kádr mužstva prošel zásadní změnou, řada hráčů odešla, řada zkušených se naopak objeví v dresu Strakonic. Speciálním tahákem hlavně pro mladé by měl být Pavel Horváth, i když vzhledem k jeho povinnostem v Plzni jen v minimu případů.

Zdroj: ceskobudejovicky.denik.cz | Další zprávy »
22:13:05 | 30.07.2021

Kam v neděli 25.července 2021 za sportem? Na Olympijský festival

Kam v neděli 25.července 2021 za sportem? Na Olympijský festival

25. 7. 2021 | Sportovní program je v těchto dnech kvůli stále skoro v celém světě řádící epidemii ještě stále  značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky.

Kam v sobotu 24.července 2021 za sportem? Na fotbal, softball, tenis

Kam v sobotu 24.července 2021 za sportem? Na fotbal, softball, tenis

24. 7. 2021 | Sportovní program je v těchto dnech kvůli stále skoro v celém světě řádící epidemii ještě stále  značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky.

Kam v sobotu 17.července 2021 za sportem? Na fotbal, tenis, plochou dráhu

Kam v sobotu 17.července 2021 za sportem? Na fotbal, tenis, plochou dráhu

17. 7. 2021 | Sportovní program je v těchto dnech kvůli stále skoro v celém světě řádící epidemii ještě stále  značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky.

Kam v sobotu 10.července 2021 za sportem? Na tenis, americký fotbal

Kam v sobotu 10.července 2021 za sportem? Na tenis, americký fotbal

10. 7. 2021 | Sportovní program je v těchto dnech kvůli stále skoro v celém světě řádící epidemii ještě stále  značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky.

Kam v neděli 4. července 2021 za sportem? Na orientační běh, atletiku

Kam v neděli 4. července 2021 za sportem? Na orientační běh, atletiku

4. 7. 2021 | Sportovní program je v těchto dnech kvůli stále skoro v celém světě řádící epidemii ještě stále  značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky. Někdy, zvláště v těchto dnech, je to dokonce to nejlepší, co můžete udělat.

Zdroj: jihoceskenovinky.cz | Další zprávy »
22:13:05 | 30.07.2021

Pátek 30.7.2021
Jihočeský kraj
Další regiony »
Sdílet: Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru


Copyright © 1/2009-2021 M+MP spol. s r.o. InfoDnes.cz | Webdesign & webprogramming © PD | RSS
Tento web používá cookies, jeho dalším používáním s touto skutečností souhlasíte. Další informace najdete zde.